Akademie ke 45. výročí založení školy se vydařila

14. ZŠ slaví 45. výročí založení

Pátek 17. 5. 2019 patřil Akademii 14. ZŠ v Plzni ke 45. výročí jejího založení. Přehlídka originálních vystoupení žáků prvního i druhého stupně proběhla v historické budově Měšťanské besedy za účasti dětí, rodičovské veřejnosti, současných i bývalých pedagogů, pozvání přijala i řada vzácných hostů v čele s poslancem PČR, krajským zastupitelem a primátorem Mgr. Martinem Baxou. Děti si pod taktovkou svých učitelů nebo paní vychovatelek připravily rozmanitá pěvecká, taneční i dramatická vystoupení s dokonale zpracovanou choreografií. Celou Akademií provázeli žáci devátých ročníků, kteří se zhostili role moderátorů a kulisáků na výbornou. Všem účinkujícím patří poděkování za ochotu pracovat v týmu i odvahu vystoupit před publikem. Velký dík patří i pedagogickým pracovníkům za čas, kreativitu i organizaci všech vystoupení. Divákům děkujeme za přízeň.

Mgr. Simona Burešová