Úspěšný předškolák

Ve středu 30. ledna se budoucí prvňáčci (a jejich rodiče) poprvé setkají na lekci Úspěšný předškolák, aneb Škola nanečisto.

Děti se sejdou v hale školy (u hlavního vchodu), rozdělí se do tří skupin a každou z nich si převezme jedna paní učitelka prvního stupně. Ve třídách se z nich na chvíli stanou skoro opravdoví školáci - budou se "učit" a možná si přinesou i svoji první jedničku. Rodiče mohou sledovat své děti ve třídě, zapojit se do práce nebo se zeptat, co je zajímá.

Bylo by skvělé, kdyby děti měly s sebou přezůvky, pastelky a nůžky s kulatou špičkou.

Na Předškoláka se není třeba předem přihlašovat, účast na lekcích je zcela dobrovolná.

Těšíme se na Vás!!!