Besedy s preventisty Městské policie

Ve spolupráci s Městskou policií probíhají v prvním pololetí na naší škole preventivní programy Bezpečně v dopravě, Setkání s cizí osobou a Zábavní pyrotechnika, kterých se účastní žáci 1. stupně.

Většina tříd má za sebou první téma- Bezpečně v dopravě. Ve dvouhodinových lekcích se žáci přiměřeným způsobem dozvídají o možných nebezpečích, které číhají na našich silnicích a o způsobech, jak jim předcházet, případně jak se v krizových situacích zachovat. Vzhledem k zábavné formě, kterou je tato tématika žákům přiblížena, se těšíme na ostatní programy, které nás čekají v zimních měsících.