Bubny do škol

Tento projekt, který se konal v budově Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje dne 28. května pod záštitou Policie ČR, zaujal žáky čtvrtých tříd. Projekt byl zaměřen na problematiku pohřešovaných dětí. V jeho průběhu se děti dozvěděly informace o tom, na co si mají dát pozor, když se ztratí rodičům, jak se chovat a koho kontaktovat.  Akce se kromě známého performera a youtubera Tokhiho zúčastnili i zástupci Policejního prezidia ČR. Projekt byl realizován v souvislosti s mezinárodním dnem Pohřešovaných dětí - tzv. Pomněnkovým dnem.

Eva Zikmundová, Jaromíra Kozáková