Celostátní matematická soutěž

Jako každý rok se naše škola zapojila do celostátní matematické soutěže Klokánek. Děti ze třetích tříd soutěžili v kategorii Cvrček - nejlepších výsledků dosáhli Matouš Bažant (3. B), Max Chaloupka (3. C) a Jiří Jonáš (3. A). V kategorii Klokánek, která je určena žákům čtvrtých a pátých tříd, byla nejúspěšnější Klára Bradová za 4. A - získala nejvyšší možný počet bodů. Na dalších místech se umístili Lukáš Pálek (5. B), Jakub Rušavý a Aleš Pechman, oba z 5. A.

Gratulujeme!!!

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   logo_centrum_robotiky_transparent.png   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz