Celostátní matematická soutěž

Jako každý rok se naše škola zapojila do celostátní matematické soutěže Klokánek. Děti ze třetích tříd soutěžili v kategorii Cvrček - nejlepších výsledků dosáhli Matouš Bažant (3. B), Max Chaloupka (3. C) a Jiří Jonáš (3. A). V kategorii Klokánek, která je určena žákům čtvrtých a pátých tříd, byla nejúspěšnější Klára Bradová za 4. A - získala nejvyšší možný počet bodů. Na dalších místech se umístili Lukáš Pálek (5. B), Jakub Rušavý a Aleš Pechman, oba z 5. A.

Gratulujeme!!!