Dopravní soutěž mladých cyklistů – okresní kolo

2. května se družstvo naší školy složené z žáků 5. tříd zúčastnilo okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů. Čtyřčlenné družstvo – Karolína P. z 5. B, Nela Š., Filip S. a Jakub R. všichni  z 5. A – závodilo v pěti disciplínách. Svoje síly závodníci poměřovali v pěti disciplínách: jízda zručnosti, jízda po dopravním hřišti, znalost pravidel silničního provozu, práce s mapou a zdravověda. Tuto akci pořádá každoročně pro mladé cyklisty BESIP ve spolupráci s 33. ZŠ.

Všichni si dopravní dopoledne užili a odnesli si cenné poznatky a vědomosti, jak se bezpečně pohybovat v silničním provozu.

Celému družstvu velké díky za reprezentaci školy.