Karlovarský skřivánek 2019 - krajské kolo

Dne 20. a 21. února se na 15. ZŠ konalo krajské kolo pěvecké soutěže „Karlovarský skřivánek“. Na základě postupu ze školního kola se z prvního stupně zúčastnila Nela Šenfeldová z 5. A a Simona Janečková z 2. C. Druhý stupeň reprezentovala Barbora Žižková z 9. A.
Soutěž probíhala v pěti kategoriích. Dvě kategorie pro děti, které zpěv nestudují a tři kategorie pro žáky, kteří se zpěvu věnují na základních uměleckých školách.
Postup do celostátního kola si vybojovala Simona Janečková ze třídy 2. C, která se v kategorii A1 umístila na 3. místě.
Simonce moc gratulujeme a držíme palce v Karlových Varech na celostátním kole soutěže, které proběhne 18. - 20. 3. 2019.