Miss záložka

Oslavou Světového dne knihy a autorských práv, který připadá na 23. dubna, je tradiční kampaň „Kniha ti sluší.“ V rámci této kampaně vyhlásilo knihkupectví Kosmas soutěž „Miss záložka.“ Do této soutěže se naše škola zapojila již podruhé. V knihkupectví Kosmas jsme si vyzvedli šablony záložek a úkolem bylo vyzdobit ji tak, aby byla nejkrásnější ze všech záložek na světě. Tohoto úkolu se zhostili všichni žáci ze čtvrtých tříd spolu s 5. A s velkým nasazením a vytvořili opravdu krásné záložky. Celkem 80 přihlášených záložek bude vystaveno v knihkupectví Kosmas. Vyhodnocení soutěžících proběhne v prodejně 25. 4. 2019 v rámci kampaně a několik nejšikovnějších autorů bude odměněno, tak držme palce. A tady je ukázka našich záložek přihlášených do soutěže.

Eva Zikmundová