Miss záložka

Oslavou Světového dne knihy a autorských práv, který připadá na 23. dubna, je tradiční kampaň „Kniha ti sluší.“ V rámci této kampaně vyhlásilo knihkupectví Kosmas soutěž „Miss záložka.“ Do této soutěže se naše škola zapojila již podruhé. V knihkupectví Kosmas jsme si vyzvedli šablony záložek a úkolem bylo vyzdobit ji tak, aby byla nejkrásnější ze všech záložek na světě. Tohoto úkolu se zhostili všichni žáci ze čtvrtých tříd spolu s 5. A s velkým nasazením a vytvořili opravdu krásné záložky. Celkem 80 přihlášených záložek bude vystaveno v knihkupectví Kosmas. Vyhodnocení soutěžících proběhne v prodejně 25. 4. 2019 v rámci kampaně a několik nejšikovnějších autorů bude odměněno, tak držme palce. A tady je ukázka našich záložek přihlášených do soutěže.

Eva Zikmundová

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   logo_centrum_robotiky_transparent.png   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz