„Miss záložka“

Výherci soutěže „Miss záložka“

Oslavou Světového dne knihy a autorských práv, je tradiční kampaň „Kniha ti sluší.“ V rámci této kampaně vyhlásilo knihkupectví Kosmas soutěž „Miss záložka.“ Vyhlášení vítězů se uskutečnilo v knihkupectví Kosmas na Klatovské třídě začátkem měsíce května. Do soutěže naše škola přihlásila 80 záložek, které malovaly děti ze čtvrtých a pátých tříd. Konkurence byla veliká a z velkého počtu soutěžních záložek, porota vybrala 12 záložek, které malovaly děti z naší školy. Jejich záložky jsou vystavené v prodejně Kosmas, po té záložky budou putovat dál do světa a budou zdobit knihy pro malé a velké čtenáře.

Máme velmi šikovné děti a ve velké konkurenci obstály na jedničku.

Všem vítězům gratulujeme.

Eva Zikmundová