Netradiční oslava 45. výročí otevření 14. ZŠ Plzeň

V úterý 24. září 2019 od 16 hod. se na školním hřišti 14. ZŠ v Zábělské ulici uskuteční netradiční sportovní odpoledne. Žáci druhého stupně si – za pomoci učitelů tělesné výchovy – připraví pro své mladší spolužáky z prvního stupně ukázky sportů a aktivit, kterým se ve svém volném čase věnují, a mladší děti a další návštěvníci akce si pak budou moci na jednotlivých stanovištích tyto tradiční i netradiční aktivity vyzkoušet.
Věříme, že program přiláká nejen žáky naší školy a jejich rodiče, ale i širokou veřejnost. A všichni si společně užijeme radost z pohybu a společně stráveného času.
Srdečně Vás zveme!
Vedení 14. ZŠ

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky