Páťáci na výstavě „100py“

Začátkem školního roku navštívily 5. ročníky výstavu 100PY - Sto let republiky očima pěti generací". Prostřednictvím pěti generací rodiny Němcových mohly děti nahlédnout do prvorepublikové kavárny hotelu Continental, do škodovácké dílny nebo do koupelny z 80. let minulého století. Nenásilnou a zábavnou formou se tak seznámily se stoletou historií naší republiky. Jako bonus měli žáci možnost vidět i předměty od slavných Plzeňanů jako např. kopačky Pavla Horvátha, dres Petra Čecha nebo zlatou medaili z Nagana Martina Straky.