Rolničky zpívaly seniorům

Stalo se už hezkou tradicí, že děti ze školního pěveckého sboru Rolničky chodí svým zpěvem potěšit seniory v Domově sv. Jiří na Doubravce.
Tentokrát zpívaly jubilantům, tedy těm, kteří v nedávné době slavili svoje narozeniny. Děti zpívaly lidové písničky a trochu písniček zimních, které trénují na svůj vánoční koncert v lobezském kostele. Děti osobně předaly jubilantům přáníčka, která vyrobily v hodinách výtvarné výchovy, a pomohly jim sfouknout svíčky na narozeninových "dortech."

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky