Rolničky zpívaly seniorům

Děti ze školního pěveckého sboru Rolničky se v listopadu vydaly do Domova sv. Jiří, aby tu zazpívaly těm, kteří v posledních dnech a týdnech slavili své narozeniny. Je to akce, které se zúčastňujeme již několik let, a která vždycky pohladí po duši. Děti zazpívají, předají jubilantům svá přáníčka (letos to vlastně byly záložky), sfouknou svíčky na připravených dortech a pak dostanou perník, na který se už dlouho těší.
A protože se naše děti v penzionu moc líbily, hned jsme se domluvili, že přijdeme letos ještě jednou - 19. prosince, tedy s vánočním programem.
Eva Markvartová

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   logo_centrum_robotiky_transparent.png   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
Fax: 378 027 333
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz