Rolničky zpívaly seniorům

Děti ze školního pěveckého sboru Rolničky se v listopadu vydaly do Domova sv. Jiří, aby tu zazpívaly těm, kteří v posledních dnech a týdnech slavili své narozeniny. Je to akce, které se zúčastňujeme již několik let, a která vždycky pohladí po duši. Děti zazpívají, předají jubilantům svá přáníčka (letos to vlastně byly záložky), sfouknou svíčky na připravených dortech a pak dostanou perník, na který se už dlouho těší.
A protože se naše děti v penzionu moc líbily, hned jsme se domluvili, že přijdeme letos ještě jednou - 19. prosince, tedy s vánočním programem.
Eva Markvartová