Viktorka do škol

V roce 2015 FC Viktoria Plzeň oficiálně spustila projekt Viktorka do škol. Viktorka do škol má za cíl zapojit školy do dění okolo klubu FC Viktorie Plzeň. Pro školy jsou pořádány soutěže se zajímavými cenami. Vybraní žáci dostávají na zápasy vstupenky.

Naše škola uspěla v psaní reportáží a básniček. Vítězná básnička pocházela od Kamily Peštové z 5. C, nejlepší reportáž napsala žákyně 9. A Kristýna Vodrážková. Viktorie Ottová z 8. A vytvořila návrh chorea a umístila se na druhém místě. Mimořádné ocenění v této soutěži získala Kristýna Vodrážková. Zástupcům fanoušků se její návrh chorea tolik líbil, že ačkoliv nebylo vybráno jako vítězné, použili jej při domácím utkání se Slováckem. Jménem fanoušků jí poděkovali za velice povedený návrh.

Za naši aktivitu v projektu se naši žáci mohli 25. 6. 2018 vyfotografovat s mistrovským pohárem, který FC Viktoria získala v sezoně 2017/18. A poslední den školního roku předával žákům v 8. A vysvědčení hráč Viktorie Plzeň Tomáš Hořava.

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   logo_centrum_robotiky_transparent.png   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
Fax: 378 027 333
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz