Záložka do knihy spojuje školy

Naše škola se již podruhé zapojila do 9. ročníku mezinárodního česko-slovenského projektu „ Záložka do knihy spojuje školy: Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice,“ kterou vyhlásila Knihovna Jiřího Mahena v Brně ve spolupráci se Slovenskou pedagogickou knižnicou v Bratislavě k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven. Naší partnerskou školou je Základní škola s mateřskou školou Rudolfa Hečku z Dolní Súči z Trenčínského kraje.  Do projektu se zapojili žáci ze čtvrtých a pátých ročníků s velkým nadšením. Při pracovních činnostech naši žáci vytvořili originální mandalové záložky, které z druhé strany domalovali příběhem nebo postavičkou z konkrétní knížky, kterou četli o prázdninách nebo měli rozečtenou.

Diplom