Záložka do knihy spojuje školy

Naše škola se již podruhé zapojila do 9. ročníku mezinárodního česko-slovenského projektu „ Záložka do knihy spojuje školy: Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice,“ kterou vyhlásila Knihovna Jiřího Mahena v Brně ve spolupráci se Slovenskou pedagogickou knižnicou v Bratislavě k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven. Naší partnerskou školou je Základní škola s mateřskou školou Rudolfa Hečku z Dolní Súči z Trenčínského kraje.  Do projektu se zapojili žáci ze čtvrtých a pátých ročníků s velkým nadšením. Při pracovních činnostech naši žáci vytvořili originální mandalové záložky, které z druhé strany domalovali příběhem nebo postavičkou z konkrétní knížky, kterou četli o prázdninách nebo měli rozečtenou.

Diplom

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   logo_centrum_robotiky_transparent.png   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz