Zapojili jsme se do projektu KIDS TO KIDS

Na podzim se naše škola zapojila do projektu Kids to kids, neboli Děti dětem. Tento humanitární projekt je zaměřený na pomoc indonéským dětem, které při katastrofě, způsobené vlnami tsunami, ztratily jednoho nebo oba rodiče a často i svůj domov. Podle mnoha odborníků jsou pro tyto děti často nejlepším lékem slova útěchy a vyjádření přátelství od jiných dětí.
A tak naše děti připravily doma se svými rodiči balíčky, do kterých daly základní hygienické potřeby, tužky, pastelky, zápisník, ale i malou hračku a vzkaz pro kamaráda na druhém konci světa.
Věříme, že tyto drobné dárky potěší děti v Indonésii a zároveň podpoří v našich dětech solidaritu a radost z darování.

Oficiální informační server města Plzně   Centrum robotiky   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky